Strona główna

'Bilety się rozeszły'

'Bilety się rozeszły'

2019-12-10 15:35:56  |  Agata Wiśniewska

Chętnych na koncert kolęd w wykonaniu Krzysztofa Kiljańskiego jest więcej niż wejściówek. O to nikt pretensji mieć nie może, bo sala Chojnickiego Centrum Kultury ma swoją pojemność. Sęk w tym, że do mieszkańców, którzy ustawili się w kolejkę trafiło 190 z 320 biletów. Co z resztą?Koncert Krzysztofa Kiljańskiego odbędzie się się 19 grudnia w ramach Jesiennych Impresji, które organizuje Muzeum Janusza Trzebiatowskiego. Zapowiedź koncertu ukazała się na początku miesiąca wraz z informacją, że darmowe wejściówki na wydarzenie wydawane będą 9 grudnia o godz. 8:30 i 18:30 w kasie ChCK. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc jednej osobie przysługiwały maksymalnie 2 bilety.

Nie wszyscy, którzy stanęli w kolejce, czy to rano czy wieczorem, wspomnianą wejściówkę otrzymali, o czym donoszą nasi Czytelnicy, a potwierdza to dyrekcja placówki przy ul. Swarożyca. - Otrzymaliśmy 190 wejściówek i je wszystkie rozdaliśmy. Nasi pracownicy zainteresowani koncertem też musieli stanąć w kolejce, nikt nie dostał biletu z drugiej ręki - mówi Łukasz Sajnaj. Nie wszystkie wydarzenia, na które jest bezpłatne wejście cieszą się tak sporą popularnością. - Na ten koncert przyciąga już samo nazwisko, poza tym jesteśmy w okresie przedświątecznym, więc koncert kolęd jest jak najbardziej na topie - dodaje zastępca dyrektora ChCK.

Co się stało z pozostałymi 130 biletami? - Otrzymał je organizator wydarzenia - informuje Sajnaj. To samo pytanie skierowaliśmy, więc do kierownika Referatu Kultury i Sportu w chojnickim ratuszu. - Rozeszły się - odpowiada Zbigniew Buława. - Ale jak dokładnie? - dopytujemy.  - 100 biletów przeznaczyliśmy na cele promocyjne, między innymi rozdawaliśmy je na poprzednich imprezach organizowanych w ramach Jesiennych Impresji. 20 biletów otrzymali pracownicy ratusza, wejściówki trafiły też do organizatorów - podaje Zbigniew Buława, który nie spodziewał się tak dużego zainteresowania koncertem Krzysztofa Kiljańskiego. - Musimy poprawić ten system rozdawania biletów. Tu nie ma dobrego wyjścia, ale musimy go jakoś bardziej docisnąć - dodaje pracownik urzędu miejskiego.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl