Strona główna

Zagroda św. Mikołaja w Bramie Pomorza

Zagroda św. Mikołaja w Bramie Pomorza

2019-12-06 20:56:06  |  Artykuł sponsorowany

Centrum Handlowe w Lipienicach zaprasza na spotkanie ze św. Mikołajem. Gość z dalekiej Północy przybył na spotkanie z dziećmi w towarzystwie swoich pomocników.Św. Mikołajowi towarzyszą Śnieżynka, Elf i renifer, a w zasadzie reniferka, która dopiero co zrzuciła swoje poroże. - To trzyletnia dziewczynka, której nie straszna polska zima. Teraz jest jej nawet bardzo ciepło, bo dla porównania na Grenlandii jest teraz -30 st. Celsjusza - zdradzał dzieciom opiekun ssaka. Najmłodsi chętnie karmili zwierzę marchewką i głaskali.  Co odważniejsi prowadzili pogawędkę ze św. Mikołajem i jego Elfem. Łasuchów na cukierki i chętnych do zrobienia sobie zdjęcia ze Świętym było całkiem sporo.

Znaleźli się i tacy, u których widok starca z brodą wywołał mniej pozytywny grymas na twarzy. Może z myślą właśnie o nich przy zagrodzie św. Mikołaja został ustawiona skrzynka na listy, która do oporu przyjmować będzie świąteczne marzenia!

Jutro, tj. w sobotę (7.12) zagrodę św. Mikołaja przed Bramą Pomorza będzie można odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00. - Natomiast między godziną 14:00 a 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci do "Kącika Elfów", gdzie razem z Malownią będą mogły stworzyć własnego renifera - zachęca Daria Kwiatkowska z Bramy Pomorza.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl