Strona główna

Kolejna wizyta bibliotekarek w Katolickim Przedszkolu

Kolejna wizyta bibliotekarek w Katolickim Przedszkolu

2019-12-05 11:51:21  |  www.bilbiotekachojnice.pl

W środowy poranek 4 grudnia 2019 roku bibliotekarki z Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci wybrały się na cykliczne spotkanie z dziećmi 3- i 4-letnimi w Katolickim Przedszkolu. Po przywitaniu bibliotekarka przeczytała maluchom książkę z serii Przygody Fenka pt. „Zabawy na śniegu”.


Mały lisek od dawna marzył o śniegu. Pewnego poranka, gdy się obudził, dowiedział się od rodziców, że właśnie spadł długo wyczekiwany biały puch. Rodzice poinstruowali swojego malucha o tym, że najpierw należy zjeść śniadanie, aby mieć dużo energii, a także należy się ciepło ubrać.

Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały historyjki o małym trzylatku Fenku. Niektóre dzieci nigdy jeszcze nie miała okazji zjeżdżać na sankach, ale doskonale wiedziały, że w zimowy dzień trzeba ubrać ciepłe buty, kombinezon, szalik, czapkę i rękawiczki. Na zakończenie spotkania nauczycielka Beata Zielonko zrobiła wspólne zdjęcie bibliotekarkom i maluchom. Przedszkolaki za uważne wysłuchanie bajki otrzymały kolorowankę z bohaterem książki. Wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne, a maluchy uściskały bibliotekarki na pożegnanie.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl