Rywalizacja młodych pływaków
28 listopada (czwartek) na chojnickiej pływalni odbyły się Zawody o mistrzostwo Chojnic dzieci i młodzieży.
Wyniki:
2003 i STARSZE DZIEWCZĘTA STYL DOWOLNY
1. PACZKOWSKA AGNIESZKA 28;72 Rekord czasowy zawodniczek
2. SIKORSKA AMELIA 31;79
3. DĄBROWSKA DOMINIKA 39;44
2003 i starsi CHŁOPCY STYL DOWOLNY
1. BARZYK PAWEŁ 26;71 Rekord czasowy zawodników
2. NIEMCZEWSKI PASCAL 28;75
3. SMAGLINSKI JAKUB 29;21
2004 i 2005 Dziewczęta kraul 50m
1. MINDAK ALEKSANDRA 28;79
2. SZCZEPAŃSKA MAJA 40;51
3. RYCZEK MARIA 43;69
2004 i 2005 CHŁOPCY 50 KRAULEM
1. SZCZODROWSKI KRZYSZTOF 30;37
2. SZNAJDER KACPER 31;72
3. MOLLIN JAKUB 36;34
2006 i 2007 DZIEWCZĘTA 50m KRAUL
1. DOBEK OLIWIA 34;64
2. STARZYŃSKA KAJA 35;53
3. WOLIŃSKA ZUZANNA 39;43
4. CHRZANOWSKA KINGA 44;93
5. MORZUCH AMELIA 45;56
2006 i 2007 CHŁOPCY 50 KRAULEM
1. RZĄSKA OLGIERD 31;05
2. MYŚKÓW JAKUB 34;83
3. PERSZEWSKI MATEUSZ 40;50
4. JARZYNA MATEUSZ 41;19
5. KUFEL KACPER 42;30
6. ZENKER FRANCISZEK 45;94
2003 i STARSZE DZIEWCZĘTA STYL KLASYCZNY
1. PACZKOWSKA AGNIESZKA 42;09
2. SIKORSKA AMELIA 42;38
3. DĄBROWSKA DOMINIKA 48;45
2003 i starsi CHŁOPCY STYL KLASYCZNY
1. NIEMCZEWSKI PASCAL 35;11
2. BARZYK PAWEŁ 36;11
3. SMAGLINSKI JAKUB 39;78
2004 i 2005 Dziewczęta KLASYCZNYM 50m
1. MINDAK ALEKSANDRA 40;46
2. SZCZEPAŃSKA MAJA 50;64
3. RYCZEK MARIA 1;03;81
2004 i 2005 CHŁOPCY 50 KLASYCZNYM
1. SZNAJDER KACPER 41;00
2. SZCZODROWSKI KRZYSZTOF 41;15
3. MOLLIN JAKUB 42;05
2006 i 2007 DZIEWCZĘTA 50m KLASYCZNYM
1. DOBEK OLIWIA 47;62
1. STARZYŃSKA KAJA 47;62
2. WOLIŃSKA ZUZANNA 1;01;55
3. MORZUCH AMELIA 1;01;91
2006 i 2007 CHŁOPCY 50 KLASYCZNYM
1. RZĄSKA OLGIERD 38;66
2. MYŚKÓW JAKUB 45;73
3. PERSZEWSKI MATEUSZ 46;69
4. JARZYNA MATEUSZ 51;91
5. KUFEL KACPER 56;38
6. ZENKER FRANCISZEK 1;05;83
DZIEWCZĘTA 100m STYL ZNMIENNY
1. PACZKOWSKA AGNIESZKA 1;15;06 Najlepsza zawodniczka zawodów
2. MINDAK ALEKSANDRA 1;15;93
3. SIKORSKA AMELIA 1;25;50
4. DOBEK OLIWIA 1;31;28
5. STARZYŃSKA KAJA 1;35;61
6. DĄBROWSKA DOMINIKA 1;43;75
CHŁOPCY 100 W STYLU ZMIENNYM
1. NIEMCZEWSKI PASCAL 1;11;62 Król zawodów najlepszy zawodnik
2. BARZYK PAWEŁ 1;12;97
3. SZCZODROWSKI KRZYSZTOF 1;19;47
4. RZĄSKA OLGIERD 1;19;97
5. MYŚKÓW JAKUB 1;30;87