Strona główna

Zatrzymano czterech mężczyzn z narkotykami

Zatrzymano czterech mężczyzn z narkotykami

2019-10-15 21:33:29  |  KPP Chojnice

Policjanci z Posterunku Policji w Brusach podjęli kontrolę wobec osób siedzących w samochodzie na jednym z parkingów leśnych na terenie gm. Brusy. Policjanci przy mężczyznach w wieku od 27 do 33 lat znaleźli narkotyki . Kierowca oraz pasażerowie pojazdu zostali zatrzymani. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę (13.10) około północy policjanci z Posterunku Policji w Brusach na jednym z parkingów leśnych na terenie gm. Brusy podjęli kontrolę wobec mężczyzn, którzy siedzieli w zaparkowanym samochodzie. Z uwagi na to, że trzej pasażerowie oraz mężczyzna siedzący za kierownicą podczas kontroli zachowywali się bardzo nerwowo, co dodatkowo wzbudziło  podejrzenia funkcjonariuszy, stróże prawa przeszukali mężczyzn i samochód. Podczas tej czynności policjanci w kieszeniach ubrań podejrzewanych oraz skarpetach znaleźli woreczki z zawartością białego proszku. Badanie wykonane przez policjantów potwierdziło, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali czterech  mieszkańców gminy Brusy w wieku od 27 do 33 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do komendy i noc spędzili w policyjnym areszcie.

Wczoraj po przesłuchaniu przez śledczych wszyscy zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl