Strona główna

Wejdź na wyższy poziom!

Wejdź na wyższy poziom!

2019-09-11 12:48:11  |  Sopocka Szkoła Wyższa

Masz już dyplom licencjata? Nie zwlekaj z podjęciem studiów II stopnia lub studiów podyplomowych! Obojętnie czy jesteś humanistą czy ekonomistą zapisz się już dziś na studia na kierunkach finansowych w Sopockiej Szkole Wyższej.

Finanse towarzyszą nam na każdym kroku. W pracy, w domu, na wakacjach, podczas zakupów. Studiując na studiach II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość poznasz m.in. mechanizmy rządzące finansami, dowiesz się, jak przeciwdziałać oszustwom finansowym, jak wyliczać podatek od towarów i usług oraz jak przy tym wszystkim zarządzać zasobami ludzkimi. Brzmi ciekawie? Zaspokój swoją ciekawość i zostań naszym studentem!

Jeśli natomiast po licencjacie nie jesteś jeszcze gotowy na studia II stopnia, albo posiadając tytuł magistra nadal czujesz głód wiedzy, zapraszamy na studia podyplomowe! Rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie, audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji oraz rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST – te kierunki pozwolą Tobie na odniesienie zawodowego sukcesu.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z Dziekanatem Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach:

ul. Młodzieżowa 44

89-600 – Chojnice

(52) 334 14 50

http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl