Strona główna

Otwarcie sezonu sceny Stand-Up. Zmiana terminu!

Otwarcie sezonu sceny Stand-Up. Zmiana terminu!

2019-09-09 08:43:14  |  oprac. red.

12 września (czwartek) na scenie w Infiniti Music Club: Paweł Reszela, Piotr Wojteczek i Michał Bednarowicz. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na to wydarzenie. AKTUALIZACJA: Z przyczyn niezależnych od organizatora dzisiejszy występ zostaje przeniesiony na 27 września (piątek) na godz. 19. Zakupione bilety zachowują ważność!Paweł Reszela, jeden z najstarszych Stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart. Paweł Reszela to świetny standuper, który zaskakuje podczas każdego spotkania

Piotr Wojteczek, to przede wszystkim porcja charyzmatycznych panczy i bezkompromisowych żartów. To styl, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy zwycięzca życia nawet gdy masz na sobie jedynie sprane bombery i dogorywające kuboty. Jeżeli więc jesteś gotów na to, aby stać się lepszym człowiekiem, to nie czekaj tylko wbijaj na występ Piotra Wojteczka. Zwłaszcza, że gość jest nie byle kim. Powtórki jego trzyminutowego speszjala w TVP Rozrywka niejednokrotnie można było ujrzeć na ekranach polskich plazm dumnie stojących na lśniących meblościankach przyozdobionych koronkowymi serwetami i kryształowymi cukiernicami, co bez wątpienia świadczy o niepowtarzalnej klasie tego zawodnika. Nie da się ukryć, że to właśnie takich jak on potrzebuje ten kraj, dlatego pomóż Polsce i postaw na Piotra Wojteczka. Lista numer 7.

Michał Bednarowicz. Artysta duszą, Obelix ciałem, kontynuuje tradycję utalentowanych Michałów wśród poznańskich komików. Uczestnik warsztatów organizowanych przez Stand Up Polska, reprezentant samego siebie, wielokrotny zdobywca niewymuszonych braw. Do pierwszego występu zmusiła go żona aby mieć więcej wieczorów dla siebie. Inspiruje go czarny humor którego szuka w swoich puentach i ku przestrodze, bardzo często znajduje. Znalazł się w finale piątego pojedynku Roast Battle, współprowadzi też comiesięczne wydarzenie open mic w Poznaniu – Mad Stand Up , gdzie niczym początkujący mechanik, rozwija swój warsztat.


Bilety dostępne w clubie od środy, w cenie 20 zł, w dniu imprezy 30 zł. Zapraszamy serdecznie!

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na stand-up, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Otwarcie sezonu, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy  do środy (11.09) do godz. 15. Rozwiązanie konkursu tego samego dnia.

Rozw. konkursu: Na stand-up zapraszamy Karolinę Jaros z Ogorzelin wraz z osobą towarzyszącą. Gratulujemy!


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl