Strona główna

Smart Kid Belt -  urządzenie umożliwiające bezpieczne przewożenie dzieci

Smart Kid Belt - urządzenie umożliwiające bezpieczne przewożenie dzieci

2019-06-18 10:20:07  | 

Smart Kid Belt to niewielkich rozmiarów urządzenie, które umożliwia bezpieczne i wygodne przewożenie dzieci. Powstało z myślą o zapewnieniu odpowiedniej ochrony dla najmłodszych podróżników. Smart Kid Belt to innowacyjny pas bezpieczeństwa, który wyprodukowany został przez profesjonalistów z firmy Braxx. Rekomendowany jest dla dzieci z grupy 2 i 3 od 5-12 lat, 15-36 kilogramów. Doskonale dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka i gwarantuje prawidłowe ułożenie odcinka pasa biodrowego. Odznacza się prostą konstrukcją, niewielkim rozmiarem oraz łatwością użytkowania. Ponadto pasuje do każdego rodzaju samochodu i dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenie.Co sprawia, że Smart Kid Belt jest wyjątkowy?
Dzieci uwielbiają podróżować, przejażdżki samochodowe to dla większości naszych pociech ogromna frajda. W podróży bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego też rodzice dbają o to, aby ich pociechy miały odpowiednio dobrane foteliki oraz zapięte pasy. Zastosowane środki bezpieczeństwa pozwalają na udane wojaże i gwarantują miłe wspomnienia.


Aktualnie na rynku dostępne są przeróżnej klasy foteliki dla dzieci. Wybierając dany fotelik należy pamiętać, aby dostosować go do wzrostu oraz wagi swojego dziecka. W przypadku korzystania ze Smart Kid Belt możliwa jest regulacja, dzięki temu urządzenie rośnie z Twoim dzieckiem i można go używać przez wiele lat. Smart Kid Belt zanim trafił do sprzedaży poddany został licznym testom. W celu sprawdzenia jego skuteczności zostały wykonane specjalistyczne badania w Stanach Zjednoczonych, których efektem było potwierdzenie certyfikatu ECE. Smart Kid Belt osiągnął świetne wyniki przeciążeń działających na dziecko - 40G przy maksymalnej wartości 55G. Przeprowadzone badania i osiągnięte wyniki są gwarancją, że urządzenie działa szybko i sprawnie. Ponadto Smart Kid Belt dał wyjątkowo
zadowalające rezultaty w testach zderzeniowych (testy dostępne na stronie internetowej smartkidbelt.com).


Smart Kit Belt to urządzenie niezwykle funkcjonalne, ponieważ można je dowolnie regulować i dopasowywać do wzrostu i wagi dziecka. Polecane jest maluchom już od 5tego roku życia i może być używane do ukończenia 12 lat (dzieci z grupy 2 i 3). Doskonale sprawdza się przy wadze dziecka od 15 do 36 kilogramów. Zakup Smart Kid Belt to gwarancja posiadania wysokiej jakości zabezpieczenia na lata. Kolejną zaletą Smart Kid Belt jest kompaktowy rozmiar – urządzenie waży jedynie 120 gram i mieści się w najmniejszej torebce. Z łatwością można je zabrać ze sobą na wycieczkę szkolną, przejazd taksówka, busem lub autokarem. Pozwala zabezpieczyć Twoje dziecko podczas przewożenia go przez Twoich znajomych. Niewielki rozmiar i szybkie mocowanie paska umożliwia w każdej sytuacji zapewnienie Twojemu dziecku bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wykorzystanie Smart Kid Belt to również gwarancja dużej ilości wolnego miejsca. Na tylnych siedzeniach, bez problemu pomieści się trójka dzieci ze Smart Kid Belt. Całą rodziną będziecie mogli podróżować w najlepszych warunkach i bez żadnych utrudnień.

Smart Kid Belt – wykorzystanie
Smart Kid Belt to nie tylko niezawodne urządzenie dla najmłodszych. Świetnie sprawdza się również u innych pasażerów, doskonale dopasowuje się do osób starszych o niższym wzroście, jak również gwarantuje bezpieczeństwo starszym dzieciom (powyżej 12 roku życia).
Dodatkową zaletą Smart Kid Belt jest łatwe dopasowanie urządzenia do każdego modelu samochodu wyposażonego w pasy bezpieczeństwa. Nie musimy poszukiwać odpowiedniego fotelika i martwić się o jego przechowywanie. Wystarczy, że umieścimy Smart Kid Belt na pasie bezpieczeństwa i możemy swobodnie podróżować bez fotelika.

Smart Kid Belt jest niezwykle prosty do zakładania, w celu jego wykorzystania należy posadzić dziecko na kanapie samochodowej tak, aby opierało się plecami o oparcie. Następnie zapiąć samochodowy pas bezpieczeństwa i wpiąć w niego dolną klamrę Smart Kid Belt. Należy to wykonać możliwie najniższym miejscu najlepiej tam, gdzie dolna część pasa wychodzi spod kanapy i zaczyna przechodzić obok ud dziecka. Po wpięciu pasa w dolną klamrę, trzeba odpowiednio wyregulować długość Smart Kid Belt do wzrostu dziecka. Po ustawieniu długości urządzenia Smart Kid Belt i upewnieniu się, że jego górna klamra jest na wysokości 5 cm powyżej ramion, należy wpiąć ją w górną część pasa samochodowego. Smart Kid Belt można schować do najmniejszej torebki, plecaka, czy też schowka. Ponadto produkowany jest w bardzo uproszczony sposób, dzięki temu jego koszt jest niski, a negatywny wpływ na środowisko wyjątkowo ograniczony.


Smart Kid Belt – skuteczność i bezpieczeństwo
Jak już wcześniej wspomnieliśmy Smart Kid Belt to gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona licznymi zadowalającymi testami oraz certyfikatami. Według testów zderzeniowych przeprowadzonych na manekinie ważącym 32 kilogramów przygotowano wykres podsumowujący wyniki. Na wykresie przedstawiony jest przebieg opóźnienia wypadkowego podczas testów dynamicznych. Wykres składa się z linii odzwierciedlającej najwyższy próg przeciążeń, kolorowych linii oznaczających kolejne próby zderzenia, przeciążeń, jakim poddawany jest manekin oraz linii czasu działania urządzenia. Podczas licznych prób przeciążenie działające na manekina przypiętego urządzeniem Smart Kid Belt w praktycznie każdej z prób nie przekroczyło 40 G, podczas gdy wartość maksymalna wynosi aż 55G.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl