Strona główna

InterTony festiwal z Vaderem na czele!

InterTony festiwal z Vaderem na czele!

2019-06-14 17:16:32  |  oprac. red.

Już w tę sobotę na stadionie Kolejarza Chojnice, rozpocznie się kolejna edycja festiwalu InterTony. Największą gwiazdą sobotniego koncertu jest olsztyńska formacja death metalowa Vader.


Tegoroczna odsłona festiwalu, po wielu perturbacjach, m.in. z odwołaniem koncertu gwiazdy wieczoru, mogła się nie odbyć. Jednakże, po wielkiej zbiórce wolontariuszy oraz pomocy wielu chojniczan, udało się dopiąć swego i doprowadzić do zrealizowania go w formie przewidzianej przez inicjatorów imprezy.

Oprócz występów muzycznych organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje. Do dyspozycji publiczności będzie Giełda Płytowa Epic Shop - idealna okazja na uzupełnienie swoich zbiorów płytowych. Strefa Merchu - tu znajdziecie koszulki, płyty i gadżety muzyczne grających na festiwalu zespołów i nie tylko. Będzie można zakupić koszulkę festiwalową. Strefa Csm - prowadzona przez wolontariuszy Samorządnego Centrum Młodzieżowego, w której będzie można wykonywać tatuaże z henny, a także wspólnie tworzyć festiwalowy mural. Przeprowadzona zostanie akcja #HejtMiNieGra #InterTony - wystarczy wpasować swoją głowę w specjalnie przygotowaną pod akcję ściankę, zrobić fotę i z tymi dwoma hashtagami wrzucić na facebooka. Pokażmy, że mowa nienawiści to nie nasza forma komunikacji!


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl