Strona główna

Muzyczne pasje i talenty

Muzyczne pasje i talenty

2019-06-07 15:04:28  |  Sylwia Kiedrowska

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Charzykowach mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów muzycznych, gdyż zorganizowano tam I Szkolny Konkurs Gry na Instrumentach. W zmaganiach wzięło udział 9 młodych muzyków, którzy zagrali z wykorzystaniem różnych instrumentów: pianina, gitary, trąbki, wiolonczeli. Wśród uczestników byli uczniowie klas III-V.

W jury zasiadły 3 osoby: Katarzyna Burda z kl. III gimnazjum, która ukończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, Maja Piekarska z klasy 8, która gra w zespole na saksofonie oraz nauczycielka muzyki pani Wioleta Kiedrowicz.

Podczas występów uczestnicy wykazali się wysokim poziomem umiejętności i muzycznym talentem. Czas oczekiwania na wyniki konkursu umiliła Katarzyna Burda, wykonując dwa utwory na skrzypcach. Wyłonienie zwycięzców nie było zadaniem łatwym.

Po naradzie I miejsce przyznano Franciszkowi Koseckiemu z kl. IVb za utwór wykonany na pianinie. II miejsce zajął Michał Wrycz-Rekowski z kl. III - który zagrał na trąbce. III miejsce zdobył Wiktor Pawłowski z kl. Va za grę na gitarze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. To była prawdziwa muzyczna uczta.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl