Strona główna

Przywłaszczył kartę płatniczą i szuka go policja

Przywłaszczył kartę płatniczą i szuka go policja

2019-06-06 15:13:02  |  KPP Chojnice

Policjanci z Chojnic prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem przy użyciu karty płatniczej. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który za pomocą przywłaszczonej karty płacił kartą zbliżeniową w sklepach. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości proszone są o kontakt z Policją.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzeń doszło pomiędzy 20 a, 23 kwietnia 2019 roku w różnych punktach handlowych na terenie Chojnic. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który za pomocą przywłaszczonej karty płacił zbliżeniowo za zakupiony towar. Podejrzany o popełnienie tego przestępstwa mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Chojnicach pod nr /52/ 395-61-05 czynnym przez całą dobę lub bezpośrednio z policjantem prowadzącą sprawę pod numerem telefonu /52/ 395-61-65.(od pn-pt w godz. 8:00-14:00) bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:

kppchojnice@pomorska.policja.gov.pl

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl