Strona główna

'Podły, okrutny, zły'. Rozw. konkursu!

'Podły, okrutny, zły'. Rozw. konkursu!

2019-06-08 13:00:37  |  ChCK, oprac. red.

Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lilly Collins) długo nie chciała uwierzyć. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na projekcję filmu "Podły, okrutny, zły".


"Podły, okrutny, zły" (10.06, godz. 19)

reżyseria: Joe Berlinger
scenariusz: Michael Werwie
gatunek: biograficzny, kryminał, thriller
produkcja: USA
czas trwania: 1 godz. 48 min.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły?

Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka - to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

Link do YouTube

Bilety: 15 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Podły, okrutny, zły, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do soboty 8.06. do g. 13:00

Rozw. konkursu: Podwójna wejściówka trafia do Rafała Łukaszewicza z Tucholi. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl