Strona główna

'Złodziejaszki'. Rozw. konkursu!

'Złodziejaszki'. Rozw. konkursu!

2019-05-31 07:33:30  |  ChCK, oprac. red.

Seanse Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Cisza" w czerwcu rozpoczną "Złodziejaszki". Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na projekcję 3 czerwca (poniedziałek)."Złodziejaszki" (3.06, godz. 19)
reżyseria: Hirokazu Koreeda
scenariusz: Hirokazu Koreeda
gatunek: dramat
produkcja: Japonia
czas trwania: 2 godz. 1 min.

Dwie siostry, mąż jednej z nich, ich kilkuletni syn i sędziwa nestorka rodu żyją pod jednym dachem, utrzymując się z emerytury babci, dorywczych zajęć i drobnych kradzieży. Spoiwem, które wszystkich łączy, są mroczne tajemnice, a gdy w ich domu pewnego dnia pojawi się zaniedbywana dziewczynka z sąsiedztwa, ta osobliwa wspólnota jeszcze bardziej się umocni. Nieoczekiwane wydarzenie skłoni też do zadania fundamentalnego pytania: czy większą wartość mają więzy krwi, czy też związki budowane z własnej woli.

[opis dystrybutora]

Link do YouTube

Bilety: 15 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)

Karnet na seanse DKF w czerwcu: 48 zł (do nabycia tylko w kasie kina)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Złodziejaszki, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do g. 15.

Rozw. konkursu: Podwójna wejściówka trafia do Joanny Ristau z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl