Strona główna

'Ciemno, prawie noc'. Rozw. konkursu!

'Ciemno, prawie noc'. Rozw. konkursu!

2019-05-24 07:52:20  |  ChCK, oprac. red.

Na zakończenie majowych seansów Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Cisza" polskie kino, mianowicie "Ciemno, prawie noc". Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania podwójną wejściówkę na poniedziałkowy (27.05) seans.


"Ciemno, prawie noc" (27.05, godz. 19)
reżyseria: Borys Lankosz
scenariusz: Magdalena Lankosz, Borys Lankosz
gatunek: Kryminał, Thriller
produkcja: Polska
czas trwania: 1 godz. 54 min.

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra.

[opisy dystrybutora]

Link do YouTube

Bilety: 15 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Ciemno, prawie noc, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do g. 15.

Rozw. konkursu: Do kina wraz z osobą towarzysząca zapraszamy Rafała Nierychlewskiego z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl