Strona główna

Dziwne zachowanie 21-latka przykuło uwagę policjantów

Dziwne zachowanie 21-latka przykuło uwagę policjantów

2019-05-08 14:02:57  |  oprac. red., fot. KPP Chojnice

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki narkotyczne. 21-latek szedł środkiem jezdni w godzinach szczytu w centrum Czerska.


W miniony poniedziałek (6.05) policjanci z czerskiego komisariatu patrolując rejon ul. Dworcowej zauważyli pobudzonego mężczyznę, który szedł środkiem jezdni i wymachiwał rękoma, jakby bronił się przed kimś. - Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Zachowanie 21-latka wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że może być on pod wpływem środków narkotycznych, a także je posiadać. Przypuszczenia policjantów szybko się potwierdziły, bo już w trakcie legitymowania mężczyzna żeby ukryć narkotyki próbował odrzucić woreczek z białym proszkiem na ziemię. Policjanci zabezpieczyli woreczek, który będzie stanowił dowód w prowadzonym postepowaniu. Mężczyzna w trakcie czynności był bardzo pobudzony i agresywny stawiał bierny i czynny opór oraz znieważał policjantów. Mundurowi podczas zatrzymania byli zmuszeni zastosować środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek. 21-latek trafił do policyjnego aresztu - informuje st. sierż. Justyna Przytarska oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.  

Wczoraj (7.05) 21-letni mieszkaniec gminy Czersk został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz znieważania funkcjonariuszy. - Za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - podaje policjantka.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl