Świąteczne zmagania przy tenisowym stole

2019-05-08 08:17:43  |  ig

3 maja (piątek) w Sępólnie Krajeńskim odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W sportowej rywalizacji wzięli udział także zawodnicy z UKS "Ósemka".

Jak co roku dopisała frekwencja zawodników, turniej został rozegrany w 7 kategoriach. Chojnicki klub UKS „ÓSEMKA” BB Auto/ New House reprezentowała liczna grupa zawodników, których wymieniam poniżej.

I tak:
W kat.Open Piotr Mojka zajął 5 miejsce, Michał Brieger i Sławomir Januszewski zajęli miejsce w przedziale 7-8.
W kat. Amatorzy najwyżej uplasował się Mateusz Żychliński zajmując 4 miejsce, Maciej Pawlak zajął miejsce w przedziale 7-8, Sławomir Wilczek, Krzysztof Pieragowski, Arkadiusz Domachowski zajęli miejsca w przedziale 9-12, Jarosław Mikołajewski, Marek Stasiak, Jakub Mazur przedział 13-16.
W kat. do 18 lat Maksymilian Żychliński zajął 3 miejsce, Albert Raith 6 miejsce, Wojciech Glaner uplasował się na pozycji 7-8.
W kat. do 14 lat Dominik Raith zajął miejsce 6.