Strona główna

Cyrk Juremix. Rozw. konkursu!

Cyrk Juremix. Rozw. konkursu!

2019-04-24 09:40:25  |  oprac. red., fot.nadesłane

Przedstawienie cyrkowe w wykonaniu artystów z Cyrku Juremix będzie można zobaczyć w najbliższy piątek (26.04) w Chojnicach. Dla naszych Czytelników mamy 10 pojedynczych biletów. Zapraszamy do udziału w konkursie!


W spektaklu zaprezentują się artyści z telewizyjnego programu " Mam Talent". Będzie można zobaczyć takie numery jak akrobacje napowietrzne na kole, siatkach i łańcuchach. Napowietrzny numer na sztrabatach zaprezentuje 10-letnia dziewczynka! Ponadto klauni, iluzja, pole dance w duecie, koło parterowe, numer ekwilibrystyczny na stojakach. Dzieci na pewno ucieszy spotkanie z Elsą z Krainy Lodu!

Cyrk Juremix rozstawi się na placu Huberta Wagnera. Początek show o godz. 17. Bilety w cenie 20 zł. Miejsca bliżej sceny 25 zł. Dzieci do lat 2 wchodzą za darmo.

UWAGA KONKURS: Mamy 10 pojedynczych wejściówek na piątkowy występ Cyrku Juremix, rozlosujemy je spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Cyrk Juremix? Odpowiedzi ślijcie na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Juremix, w treści poza odpowiedzią zawrzyjcie swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do czwartku (25.04) do godz. 12. Ogłoszenie zwycięzców tego samego dnia.

Rozw. konkursu: Cyrk Juremix pochodzi z Dzierżowa pod Gorzowem Wielkopolskim. Prawidłowej odpowiedzi udzielili: Alina Michalska (Człuchów), Natalia Jeszka, Łukasz Jeszka, Magdalena Grabowska, Ewa Dalecka, Danuta Łysakowska, Karolina Różek, Patrycja Żywiczka - wszyscy z Chojnic oraz Sylwia Myszka z Przechlewa. Gratulujemy!


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl