Tenisiści rywalizowali także w Sępólnie

2019-02-26 14:31:34  |  ig

W miniona niedzielę (24.02) w Sępólnie Krajeńskim odbył się turniej tenisa stołowego Amatorów w kategoriach dziecięcych, kobiety, mężczyźni oraz miksty. W turnieju mogli wziąć udział zawodnicy niezrzeszeni albo zrzeszeni, ale tacy, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych w tym sezonie.

Chojnicki klub UKS”ÓSEMKA”NEW HOUSE/BB AUTO reprezentowali: Maciej Pawlak, Sławomir Wilczek, Łukasz Łysak, Wojtek Glaner.
W kategorii Mężczyźni Open 2. miejsce na podium wywalczył Maciej Pawlak, 4. zajął Sławomir Wilczek, Łukasz Łysak uplasował się na pozycji 5-6, miejsce 7-8 zajęli zawodnicy z Chojnic: Jarosław Mikołajewski i Michał Drejer.
W kat. Deble pierwsze miejsce zajęli Maciej Pawlak/Łukasz Łysak, 2 miejsce Sławomir Wilczek/Jarosław Mikołajewski, 5 miejsce Michał Drejer/Wojtek Glaner.