Strona główna

Last Minute z Jurkami. Rozwiązanie konkursu!

Last Minute z Jurkami. Rozwiązanie konkursu!

2019-02-07 12:00:00  |  oprac. ch24

Zapraszamy na występ Kabaretu „Jurki”, który odbędzie się 10 lutego 2019 roku, o godz. 16:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 50zł do nabycia w Tucholskim Ośrodku Kultury oraz na stronie internetowej biletynakabarety.pl


Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.

O programie Last Minute
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi … tik tak tik tak tik tak….

UWAGA KONKURS: Mamy dla Państwa do wygrania 3 dwuosobowe bilety na kabaret Jurki! Rozlosujemy je spośród osób, które wyślą odpowiedź na pytanie: "Z jakiego miasta pochodzi kabaret Jurki?" Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Jurki, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do 6 lutego do godz. 17:00. Ogłoszenie zwycięzców 7 lutego o godzinie 12:00!

Rozwiązanie konkursu

Podwójne wejściówki wygrali: Michał Homa z Chojnic, Ewa Nowak z Angowic oraz Adam Mosek z Chojnic. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujęmy a wygranym życzymy udanej zabawy z Kabaratem Jurki!


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl