Strona główna

Magia świąt w Bramie Pomorza

Magia świąt w Bramie Pomorza

2018-12-16 11:10:38  |  Brama Pomorza

"Zakupy w rytmie świat" to hasło przewodnie trwającego właśnie weekendu w galerii handlowej Brama Pomorza. Wczoraj (15.12) na scenie królowała kolęda. Dzisiaj, każdy może własnymi rękoma stworzyć żelową świeczkę.


W sobotę po południu w korytarzach Bramy Pomorza rozbrzmiewała muzyka. Wesołe pastorałki, piosenki o tematyce świątecznej oraz kolędy, wszystkie we własnych aranżacjach młodych, zaprzyjaźnionych z galerią handlową, muzyków z regionu. Zakupowy, przedświąteczny czas umilali klientom głównie zwycięzcy zorganizowanego niedawno Talent Show. Na scenie, ze swoim niesamowitym wokalem wystąpiła Nina Szczerba, utalentowani muzycy z Fairy Local oraz młodziutka Zosia Szuca, której w niektórych utworach towarzyszyła mama, Monika. Jako ostatni zaprezentował się dziewięcioosobowy skład wokalno-instrumentalny – Muzycy i Przyjaciele.

W czasie tzw. przerw technicznych rozdawano także prezenty, były nimi świąteczne drzewka. Choinka trafiła m.in. do pani Zofii, która zaśpiewała kolędę „Dzisiaj w Betlejem”.

Dzisiaj w Bramie Pomorza postawiono na zajęcia techniczne. W godz. od 10 do 18. każdy własnoręcznie, może wykonać żelową świeczkę. Ona także może stać się świątecznym upominkiem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl