Strona główna

'W ułamku sekundy'. Rozw. konkursu

'W ułamku sekundy'. Rozw. konkursu

2018-06-22 08:28:26  |  red., źródło ChCK

W ułamku sekundy życie bohaterki eksploduje i rozpada się bezpowrotnie. W ułamku sekundy bezkresna miłość zmienia się w bezgraniczną nienawiść. Reżyserskie mistrzostwo, doskonałe aktorstwo i wysoki poziom realizacji złożyło się na film wciągający i niezwykle poruszający. Złoty Glob dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego 2018. Diane Kruger Najlepszą Aktorką MFF w CANNES 2017. Propozycja DKF na ostatni seans przed wakacjami. Zapraszamy do konkursu na wejściówki.

 

"W ułamku sekundy" 25 czerwca, g. 19

reżyseria: Fatih Akin
scenariusz: Fatih Akin
gatunek: dramat
produkcja: Francja, Niemcy
czas trwania: 1 godz. 46 min.

W ułamku sekundy życie Katji eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina w trakcie żałoby próbują podtrzymać kobietę na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Jednak z czasem, gdy policja zaczyna podejrzewać o udział w zamachu dwoje młodych neonazistów, w Katji narasta potrzeba osobistej zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.

[opis dystrybutora]

Link do YouTube


25 czerwca 2018 r., godz. 19:00 (bilet 10 zł)
Kino Kingsajz
ul. Gdańska 14

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując W ułamku sekundy, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do g. 15. Zapraszamy!

Rozw. konkursu. Do kina wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy Bożenę Mientką - Dobbek z Chojnic. Gratulujemy.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl