Strona główna

Konkursy miejsko-gminne rozstrzygnięte!

Konkursy miejsko-gminne rozstrzygnięte!

2018-06-19 11:34:43  |  SP nr 3

Znamy już laureatów konkursów dla klas IV-VII: czytelniczego i ortograficznego, organizowanych w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach.


Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, refleksji i podziękowań. Po okresie wytężonej pracy nadchodzi moment rozpoczęcia upragnionych wakacji. Zanim jednak uczniowie otrzymają świadectwa, a najlepsi dodatkowo nagrody za naukę, swoje sukcesy świętują wygrani w różnych konkursach. I tak w ubiegłym tygodniu na podsumowaniu miejsko-gminnych konkursów stawili się laureaci aż z siedmiu szkół podstawowych. Oto oni:

X Miejsko-Gminny Konkurs Ortograficzny
I miejsce – Kinga Kitowska, Szkoła Podstawowa nr 7
II miejsce – Agata Wodowska, Szkoła Podstawowa nr 7
III miejsce – Maja Wojgienica, Szkoła Podstawowa nr 1
wyróżnienia – Aleksandra Jaglińska Szkoła Podstawowa nr 1, Nadia Gierszewska, Dominika Laska, Zuzanna Dróbka - Szkoła Podstawowa nr 5, Karolina Makarowicz Szkoła Podstawowa w Lichnowach


IX Miejsko-Gminny Konkurs Czytelniczy „Książki uczą i bawią”
I miejsce – Natalia Myśków, Szkoła Podstawowa nr 5 i Magda Pupka Lipińska, Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
II miejsce – Natalia Glazer, Nina Hajdamowicz - Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce – Julia Kawalec, Magdalena Muchowska, Marta Stucka - Szkoła Podstawowa w Silnie, Katarzyna Krause, Magda Weyna - Szkoła Podstawowa nr 7.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, gratulują zwycięzcom oraz zapraszają na kolejne potyczki językowe i literackie, zapowiadając równie ciekawą literaturę do przygotowania na konkurs czytelniczy, a także zmiany w regulaminie konkursu ortograficznego, który przeprowadzony zostanie w dwóch grupach wiekowych.
Do zobaczenia za rok!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl