Strona główna

Święto Muzyki 2018

Święto Muzyki 2018

2018-05-21 15:57:43  |  oprac. (aw)

Jubileuszowy XV Integracyjny Festiwal Piosenki "Święto muzyki 2018" już w najbliższą środę (23.05) w Fosie Miejskiej. Początek o godz. 10.


Jak co roku, na scenie zaprezentują swe umiejętności wokalne wychowankowie placówek kształcenia specjalnego z województwa pomorskiego i ościennych województw.
- Swój udział dotychczas potwierdziło 12 placówek, m. in. Czersk, Tuchola, Malbork, Pelplin, Piła, Gdynia, Tursko, Lębork, Tczew, Chojnice.Od 15-tu lat staramy się ukazywać piękno duszy i niezwykłą wrażliwość artystyczną osób z niepełnosprawnością intelektualną, które realizują siebie, swoje pasje i marzenia, a jednocześnie pokonują swoje ograniczenia, śpiewając - mówi Dorota Narloch prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach "RAZEM" organizującego festiwal.

Przegląd odbywa się w atmosferze radości, życzliwości i otwartości na siebie nawzajem. Jest doskonałą okazją do integracji i zabawy.

- Zapraszamy całą społeczność Chojnic i okolic, szanownych gości, przedszkolaków i uczniów chojnickich szkół, po prostu wszystkich, na to niezwykle radosne Święto muzyki - zachęca Dorota Narloch.

Tegoroczny festiwal objął Patronatem Honorowym starosta chojnicki. Impreza jest dofinansowana ze środków powiatu chojnickiego. Impreza rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do 13:30.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl