Strona główna

Pokaż serce w Walentynki! Aktualizacja

Pokaż serce w Walentynki! Aktualizacja

2018-02-14 11:25:08  |  Agata Wiśniewska

Zbiórkę na rzecz Oliwki wielokrotnie przeprowadzał Gminny Ośrodek Kultury organizując charytatywne koncerty.

Bukiet róż może być skromniejszy o jeden kwiatek a czekoladki z niższej półki. Wasza druga połowa na pewno się nie obrazi, że w dniu zakochanych dzielicie się serduchem także z Oliwią Stanka. 11-letnia chojniczanka potrzebuje 1,5 mln zł na operację w USA. Dzisiaj ostatni dzień zbiórki na Siepomaga.pl.


Na koncie Oliwki, która choruje na artrogrypozę (wrodzona sztywność stawów) zaledwie 1,2 proc. potrzebnej sumy na leczenie w Stanach. Ale jak mówi znana polska podróżniczka Martyna Wojciechowska "Niemożliwe nie istnieje!". Dzisiaj dzień szczególny dla osób zakochanych i to właśnie do nich kierujemy prośbę o wsparcie leczenia Oliwki. Mała chojniczanka przeszła już wiele operacji, które miały jej zapewnić drogę do sprawności. W przypadku niektórych z nich stało się wręcz odwrotnie. Szansa na normalne życie dla Oliwki wciąż istnieje. Daje ją leczenie w Stanach Zjednoczonych, wycenione na bagatela 1,5 mln zł.

- Tysiące to dla mnie, samotnej matki, bardzo dużo. Miliona nawet nigdy sobie nie wyobrażałam! To jest cena za pozbycie się bólu, za to, że moja córka w końcu zyska władzę w rękach i nogach, że zapomni o tragediach, które spotkały ją wcześniej. Wiem, że to będzie prawie niemożliwa misja zebrać tak dużo pieniędzy. Jednak muszę spróbować, nie mam innego wyjścia. Moja córka wie, że zrobię dla niej wszystko, tak bardzo mi ufa… Nie mogę jej zawieść. Błagam, pomóżcie mojej córeczce - mówi mama Oliwki.

Wysupłajmy choć złotówkę z naszego portfela i pomóżmy Oliwce w walce o lepsze życie! Bez bólu, bez wózka!

Tutaj możecie przeczytać więcej o życiu 11-latki i zrobić na jej rzecz przelew.

Aktualizacja 15.02.2018 r.:

Po publikacji na naszym portalu na koncie Oliwi przybyło 2,5 tys. zł. Taką sumę udało się zebrać w niespełna 12 godzin. Dziękujemy za okazane serducha! Bardzo ważna informacja zbiórka środków na cykl operacji przywracającyh sprawność w kończynach została przedłużona do 14 kwietnia!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl