Strona główna

„Wybacz”- nowy teledysk grupy GOOOD

„Wybacz”- nowy teledysk grupy GOOOD

2018-01-19 19:27:58  |  Krzysztof Różycki

Od pewnego czasu, na lokalnym rynku muzycznym, działa grupa GOOOD. Tworzą ją muzycy, którzy mogą się pochwalić sporym doświadczeniem, uczestniczyli bowiem w muzycznych projektach, które na przestrzeni ostatnich lat pojawiały się na lokalnej scenie.

Na przełomie września i października, zespół nagrał materiał, na który składa się sześć kompozycji, wśród nich utwór „Zastanów się”, który zyskał sporą popularność i często gościł na antenie lokalnej rozgłośni radiowej. Materiał został nagrany w charzykowskim Hapiś Sound STUDIO. Obecnie przyszła pora na prezentację pierwszego wideo, które powstało do utworu „Wybacz”. Za jego powstanie odpowiada Jakub Słubik- muzyk znany z projektów ZETKaeN, Mr. Nau i Termika. W role bohaterów teledysku wcielili się aktorzy złotowskiego teatru Drugie Dno.

Link do YouTube

Obraz, który wyszedł spod ręki Słubika, idealnie wpasował się w klimat utworu. Brak mu pretensjonalności i tanich chwytów, tak często spotykanych w amatorskich produkcjach. Kolejne ujęcia płynnie się przenikają, tworząc przyjemną bazę dla tej kompozycji. Tak dobry obraz, na starcie działalności, jest marzeniem wielu młodych grup, a współpraca z Jakubem Słubikiem ma szansę zaowocować w przyszłości kolejnym projektem.

Obecny skład GOOOD wykrystalizował się w lipcu 2017 roku, tworzą go muzycy pochodzą z Chojnic, Złotowa, Silna i Ostrowitego. Mimo krótkiego stażu uczestniczyli w kilku wydarzeniach, zagrali m.in. podczas finału WOŚP w Chojnicach i Debrznie, koncertowali w pubie Wlad, a także podczas imprezy w Tucholi. Najbliższą przyszłość wyznaczają głównie plany koncertowe, na to w tej chwili zespół kładzie najmocniejszy nacisk, podkreślając swoją otwartość na wszelkie propozycje w tej materii. By dotrzeć do szerszej publiczności, wystartowali w eliminacjach do tegorocznego Przystanku Woodstock.

 

Zespół GOOOD tworzą:

Wokal i teksty: Przemysław Siciarz

Gitara: January Porębski

Bas: Tomasz Pelowski

Instrumenty klawiszowe: Roman Piekarski

Gitara: Kacper Kobus

Perkusja: Marcin Żołędziewski

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl