Strona główna

83. Plebiscyt Przeglądu Sportowego z udziałem chojniczanki

83. Plebiscyt Przeglądu Sportowego z udziałem chojniczanki

2017-11-28 08:45:09  |  Agata Wiśniewska, fot. POL11 - Skrzypulec & Mrózek Gliszczynska

Żeglarka Irmina Mrózek Gliszczynska (ChKŻ) wraz z Agnieszką Skrzypulec walczą o miano Najlepszego Sportowca Roku 2017. - Wydaje mi się, że to bardzo ważne abyśmy naszą reprezentantkę wspierali i pomogli jej znaleźć się w tej dziesiątce, która będzie bardzo prestiżowo traktowana wśród sportowców naszego kraju - do udziału w głosowaniu podczas wczorajszej (27.11) sesji zachęcał radny Marek Szank.Irmina Mrózek Gliszczynska wraz z Agnieszką Skrzypulec (SEJK Pogoń Szczecin) zgarnęły w tym roku wszystko co możliwe w klasie 470. Obroniły  tytuł mistrza Polski, sięgnęły po mistrza świata i Puchar Świata. A po ubiegłorocznym starcie na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, które zakończyły na 10. lokacie apetyt rośnie..

Przegląd Sportowy wyłania najlepszego sportowca po raz 83. Dla Chojnic ta edycja na pewno jest historyczna.

- Do tej pory nikt, żaden reprezentant naszego miasta w tym prestiżowym plebiscycie nie zaistniał. A nasza stypendystka, mistrzyni świata, żeglarka ChKŻ została nominowana przez kapitułę do dwudziestki, która będzie walczyła o te zaszczytne dziesięć bardzo prestiżowych miejsc. Chciałabym zachęcić do głosowania na Irminę, która jest na miejscu 15. w tym szanownym gronie - mówił radny Marek Szank z komisji kultury i sportu.

Link do Mp3 (Do tej pory nikt, żaden reprezentant naszego miasta w tym prestiżowym plebiscycie nie zaistniał.)Głosowanie wystartowało 23 listopada i potrwa do 5 stycznia. Codziennie można oddać jeden głos na swojego faworyta na stronie przeglądu. Dodatkowo istnieje możliwość głosowania za pomocą kuponów z Przeglądu Sportowego oraz Faktu (od 24 listopada do 23 grudnia 2017 r.) oraz SMS (od 23 listopada 2017 r. do 5 stycznia 2018 r. oraz w dniu Gali - 6 stycznia 2018 r.).

Do udziału w plebiscycie zachęcają także same żeglarki. "Głosujcie na POL11 Skrzypulec i Mrózek Gliszczynska (ale was nie trzeba do tego namawiać), a głosować można codziennie! Dlaczego więc nie zrobić z tego codziennego przyzwyczajenia do porannej kawy?? (Głosowanie aż do 5 stycznia). Bardzo na was liczymy, bo jak nie wy to kto? Bardzo nam miło znaleźć się na TAKIEJ liście z TAKIMI sportowcami" - napisały na swoim FB.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl