Strona główna

'Alibi.com'. Rozw. konkursu!

'Alibi.com'. Rozw. konkursu!

2017-11-24 08:52:33  |  ChCK, oprac. red.

Dyskusyjny Klub Filmowy kończy listopadowe granie francuską komedią "Alibi.com". Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania podwójną wejściówkę na seans o godz. 17.


Alibi.com (27.11), godz. 17 i 19

reżyseria: Philippe Lacheau
scenariusz: Julien ArrutiPierre DudanPhilippe Lacheau
gatunek: Komedia
produkcja: Francja
Czas trwania: 1 godz. 30 min.

Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi…

[opisy dystrybutorów]

Link do YouTube


Filmy pokazywane są w Kinie Kingsajz, ul. Gdańska 14.
Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ).

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans o godz. 17, rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Alibi.com, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do niedzieli do północy. Ogłoszenie zwycięzcy w poniedziałek rano.

Rozw. konkursu: Do kina wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy Izaaka Dobbka z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl