Strona główna

Wyklęty. Rozw. konkursu!

Wyklęty. Rozw. konkursu!

2017-10-13 12:20:01  |  ChCK, oprac. red.

 

Nominowany do Złotych Lwów, oparty na faktach film Konrada Łęckiego, którego akcja toczy się w Polsce w drugiej połowie lat 40. Żołnierze wyklęci toczą nierówną walkę z ludową władzą o przyszłość powojennej Polski. Serdecznie zapraszamy w poniedziałek (16.10) o godz. 19.

 

Wyklęty (16.10) g. 19

reżyseria: Konrad Łęcki
scenariusz: Konrad Łęcki
gatunek: dramat, wojenny
produkcja: Polska
czas trwania: 1 godz. 45 min.

Oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.

[opis dystrybutora]

Link do YouTube


Kino Kingsajz
ul. Gdańska 14

Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie Kingsajz)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans, którą rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując wyklęty, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do niedzieli do północy. Ogłoszenie zwycięzcy w poniedziałek rano.

Rozw. konkursu. Do kina zapraszamy Agnieszkę Rakowicz z Charzyków.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl