Strona główna

Jutro będziemy szczęśliwi. Rozw. konkursu

Jutro będziemy szczęśliwi. Rozw. konkursu

2017-10-06 07:40:45  |  oprac. mz, źródło ChCK

Znanego z filmowego przeboju "Nietykalni" Omara Sy kinomaniacy będą mogli zobaczyć w najbliższy poniedziałek (9.10) w filmie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania podwójna wejściówka do kina Kingsajz.

 

"Jutro będziemy szczęśliwi", 9 października 2017 r., godz. 16:30 i 19:00

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin - jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

Link do YouTube

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film będzie można zobaczyć w poniedziałek  9 października 2017 r. o godz. 16:30 oraz 19:00.

Kino Kingsajz
ul. Gdańska 14

Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na pierwszy seans, którą rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Jutro będziemy szczęśliwi, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do niedzieli do północy. Ogłoszenie zwycięzcy w poniedziałek rano.

Rozw. konkursu. Podwójną wejściówkę wygrała p. Bożena Mientka - Dobbek. Gratulujemy i zapraszamy na pierwszy z seansów. 

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl