Strona główna

Podwójna wejściówka na występ Kabaretu Skeczów Męczących do wzięcia!

Podwójna wejściówka na występ Kabaretu Skeczów Męczących do wzięcia!

2017-09-29 13:59:44  |  oprac. (aw)

 

Kabaret Skeczów Męczących będzie bawić publikę w Chojnicach 14 października (g. 16, hala OSiR). Jeśli jeszcze nie macie biletu spróbujcie szczęścia w naszym konkursie!


KSM zaprezentuje się na chojnickiej scenie z programem "Pod prąd". W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości.

Link do YouTube

Bilety w cenie od 60 zł do nabycia w biurze Promocji Regionu Chojnickiego (ul. Stary Rynek 4) i kasie Centrum Parku, a także m.in. poprzez stronę kabaretowebilety.pl.

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę, rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując KSM, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do poniedziałku do północy (03.10). Ogłoszenie zwycięzcy kolejnego dnia.

Rozw. konkursu: Podwójną wejściówkę wygrała Ewa Kyszka z Chojnic! Gratulujemy serdecznie.


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl