Strona główna

Furia Gniew i Kazan u Wlada. Rozw. konkursu

Furia Gniew i Kazan u Wlada. Rozw. konkursu

2017-09-24 14:54:55  |  Krzysztof Różycki

30 września, w pubie u Wlada, zagrają Furia Gniew z Gniewu i Kazan z Bydgoszczy. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można zdobyć dwie wejściówki na koncert.

Zespół Furia Gniew powstał na początku 2012 roku, choć ich początki sięgają 2004. Skład, w którym grają do dziś, ustabilizował się w 2006, rok później ukazało się demo „Demo’n” nagrane w tczewskim Direct Studio. Pełnowymiarowy materiał powstał na przełomie 2013/2014, płyta „Przepaść” zawiera osiem kompozycji, a została zmiksowana przez Michała Urgula Barskiego z IX Studio, w Toruniu. Dyskografię uzupełnia wydawnictwo „Samosąd”, które pojawiło się w sierpniu tego roku. Muzyka Furia Gniew, to mieszanka hardcore’a, deathcore’a i thrashowych brzmień.

Zespół Furia Gniew tworzą:

Sznek- gitara

Piord- gitara

Olek- perkusja

Kruk- wokal

Pion- bas

Link do YouTube

Grupa Kazan powstała w 2006 roku. Dyskografię Kazan tworzą płyty „Demonstracja” z 2007 roku nagrany w studiu EVP w Brodnicy , na której znalazło się dziesięć kompozycji, „e=hc2” z 2010, zawierający dziewięć utworów. Najnowsze, tegoroczne wydawnictwo „Ministerstwo Prawdy” nagrane w studio Red Sun w Bydgoszczy, składa się z pięciu numerów. Przez wiele lat zespół związany był Szubińskim Domem Kultury, gdzie odbywał próby, niestety po jedenastu latach Kazan musiał znaleźć nowe miejsce w Bydgoszczy. Muzyka Kazan, to hardcore, który doskonale sprawdza się na koncertach.

Kazan gra w składzie:

Bart –bas, wokal

Jack- perkusja

Rafau- gitara

Zębaty- wokal

Link do YouTube

Koncert Furia Gniew i Kazan- pub Wlad 30.09,2017 godzina 20.00. Bilety w cenie 10 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert zespołów Furia Gniew i Kazan. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl w temacie wpisując hasło Furia Gniew, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w czwartek (28.09) wieczorem. Zapraszamy do zabawy!

Rozw. konkursu: Wejściówki na kocert zespołów Furia Gniew i Kazan wygrywają chojniczanie Krzysztof Myśków i Sandra Pażątka Lipińska. Wejściówki do odbioru U Wlada, za okazaniem dowodu tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl