Strona główna

John Wick 2. Rozw. konkursu

John Wick 2. Rozw. konkursu

2017-09-22 08:33:24  |  ChCK, oprac. red.

 

Keanu Reeves powraca jako były zawodowy zabójca, który nie chce, ale musi… Producent „Sicario”, „Miasta złodziei” i „Niezniszczalnych” przedstawia kontynuację kultowego hitu, który wyniósł kino akcji na nowy poziom "John Wick 2". Zapraszamy 25 września o godz. 16:30 oraz 19. Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania podwójną wejściówkę na seans DKF.reżyseria: Chad Stahelski
gatunek: akcja
produkcja: USA
obsada: Keanu Reeves, Common, Laurence Fishburn, John Leguizamo
czas trwania: 2 godz. 2 min.

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

[opis dystrybutora]

Link do YouTubeZe względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film "JOHN WICK 2" będzie można zobaczyć w poniedziałek 25 września 2017 r. o godz. 16:30 oraz 19:00.

Kino Kingsajz
ul. Gdańska 14

Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ).

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując John Wick, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu: Podwójną wejściówkę na seans o godz. 16:30 wygrał Robert Knapik z Chojnic. Gratulujemy!


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl