Strona główna

Skinpin u Wlada. Bilety rozlosowane

Skinpin u Wlada. Bilety rozlosowane

2017-09-21 21:16:18  |  Krzysztof Różycki

Wykonawcy z Australii nie gościli do tej pory w Chojnicach, a właśnie tak egzotycznym zespołem jest punk rockowy Skinpin, który zagra 22 września w pubie u Wlada. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można zdobyć dwie wejściówki na koncert.

Pojawili się w Europie by przeżyć wyjątkową przygodę. Odbywają muzyczny trip, grając wszędzie tam, gdzie uda im się zorganizować koncert. W Polsce, do tej pory, zagrali w Bydgoszczy, po koncercie w Chojnicach wystąpią w Brzegu Dolnym. Podczas europejskiej trasy odwiedzili Holandię, Niemcy i Czechy, ciąg dalszy to otwarta księga.

Link do YouTube

Jak sami o sobie mówią, powstali by swą niechęć do muzyki pasywnej, DJ'ów, którzy nie tworzą muzyki, a jedynie naciskają guziki i starają się wyglądać przy tym cool. Ich muzyka stoi w wyraźnym kontrapunkcie do wcześniej wspomnianych produktów. Ostre i bezkompromisowe brzmienie punk rockowe, podane w prostej formie, bez ozdobników i chwili wytchnienia. Twierdzą, że niczym niezwykłym jest zagrać 16 utworów w 30 minut, robiąc przy tym 4- minutową przerwę, by odetchnąć i coś wypić.

Link do YouTube

Na koncie mają dwa albumy: „Shifting Sands”, wydany pod koniec 2011 i „So Turn It Back On” z 2015. Ich motto brzmi: Mamy zespół, podróżujemy, a naczelna zasada- To nie jest moda! To nie jest sport! To jest muzyka!

Skinpin gra w składzie:

Anna Goldstein- wokal, perkusja

Andrew Rickards- wokal,gitara

Koncert Skinpin- pub Wlad 22.09,2017 godzina 20.00. Bilety w cenie 10 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert zespołu Skinpin. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl w temacie wpisując hasło Skinpin, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w czwartek (21.09) wieczorem. Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu. Bilety wygrali Grzegorz Domeracki Adrian Spichalski. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl