Strona główna

Promocja dzieła Titiusa. Aktualizacja

Promocja dzieła Titiusa. Aktualizacja

2017-09-19 13:16:25  |  oprac. red., fot. Radosław Osiński UM Chojnice

21 września odbędzie się  promocja kolejnego tomu z cyklu wydawniczego „Historyczne pomniki Chojnic”. Jest to Dzieło Johanna Daniela Titiusa „Całkowite poddanie ziem pruskich na rzecz Polski”, odnosząca się także do udziału Chojnic w finale wojny trzynastoletniej. AKTUALIZACJA: Promocja książki zostaje przeniesiona na 4 listopada.

Książka jest dwujęzyczna, zawiera polski przekład oraz transkrypcję z gotyku na współczesny język niemiecki.  Posłowie napisał prof. Igor Kąkolewski z Centrum Badań Historycznych PAN w Berlinie. - Książka bardzo solidnie przygotowana. Tłumaczenie pani Patrycja Czerwińska i Ewa Drzazgowska - mówi Przemysław Zientkowski z chojnickiego ratusza.

Spotkanie promocyjne odbędzie się 21 września o godz. 17 w sali obrad urzędu miejskiego. - Serdecznie zapraszam na promocję i po bezpłatny egzemplarz książki - zachęca Zientkowski.

Aktualizacja 19.09.2017

Jak informuje Przemysław Zientkowski, z przyczyn niezależnych od organizatora, planowana na 21 września promocja książki„Całkowite poddanie ziem pruskich na rzecz Polski” zostaje przeniesiona na dzień 4 listopada na godzinę 16. - Za zmianę i związane z nią niedogodności przepraszam - mówi urzędnik.
Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl