Strona główna

Koncert 'Powróćmy, jak za dawnych lat…' w Silnie

Koncert 'Powróćmy, jak za dawnych lat…' w Silnie

2017-07-17 12:28:42  |  GOK Chojnice

Na spotkanie z muzyką dwudziestolecia międzywojennego Gminny Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (22.07) do Silna.

Ada, to nie wypada, Baby, ach te baby, Sex appeal… Mimo upływu lat szlagiery dwudziestolecia międzywojennego są ciągle popularne, mają swoich wiernych słuchaczy i miłośników, i to nie tylko wśród starszego pokolenia. Piosenki Jerzego Petersburskiego, Henryka Warsa, Zygmunta Karasińskiego ze znakomitymi tekstami Jerzego Jurandota, Juliana Tuwima czy Andrzeja Własta wykonywali cieszący się wielką popularnością artyści kabaretowi oraz aktorzy grający w komediach i melodramatach: Eugeniusz Bodo, Tola Mankiewiczówna, Zula Pogorzelska, Hanka Ordonówna i Adolf Dymsza.

W najbliższą sobotę (22 lipca) artyści scen polskich przypomną te znakomite piosenki podczas koncertu pn.: „Powróćmy jak za dawnych lat”. Koncert odbędzie się przed Wiejskim Domem Kultury w Silnie, początek godz. 20.

OrganizatorGminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza wszystkich miłośników kultury XX-lecia międzywojennego. Wstęp wolny.

Wydarzenie w ramach projektu pn.: „Powróćmy, jak za dawnych lat…”, dofinansowanego ze środków MKiDN w ramach Programu: Kultura Dostępna.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl