Strona główna

Nowa kolekcja Pfleiderer Design

Nowa kolekcja Pfleiderer Design

2017-07-09 06:31:39  |  Drewtrans II

Nowa kolekcja Pfleiderer Design 2017-2020 dostępna w hurtowniach Drew-Trans II. Nowa Kolekcja Design 2017-2020 Pfleiderer już jest dostępna na polskim rynku. W ofercie tej znaleźć można rozwiązania wykorzystywane na wszystkich etapach budowy i wykańczania wnętrz - płyty drewnopochodne, blaty, laminaty HPL i materiały do aranżacji ścian.


Kolekcja produktów została stworzona w myśl motto: „Inspirations close to you”. Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz płyt drewnopochodnych o różnych zastosowaniach i aż 360 dekorów dostępnych na całym świecie.

Nowa kolekcja została zaprojektowana tak, by zapewnić pełną komplementarność dekorów i rozwiązań. Oznacza to, że projektując wnętrze można skorzystać z różnych nośników utrzymanych w dokładnie tym samym wzorze i strukturze powierzchni. Pozwala to stworzyć idealne wnętrza gdzie wszystkie elementy idealnie do siebie pasują.

Grupy kolorystyczne inspirują, wywołują emocje i pozwalają wybrać dekor najbardziej odpowiadający potrzebom Klienta


W kolekcji wyróżniamy kolekcję DST-Express dostępną od ręki.

Kolekcja produktowa to płyty meblowe, blaty, laminaty HPL, płyty dekoracyjne, elementy płaskie. Ważne miejsce zajmują laminaty HPL i rozwiązania do szeroko rozumianej aranżacji wnętrz. Dzięki unikalnym właściwościom laminaty Duropal HPL charakteryzują się wyjątkową odpornością na działanie wilgoci, promieni słonecznych i wahania temperatury. Nie straszne im drobne uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych. Łatwo utrzymać je w czystości (są antystatyczne i posiadają atest higieniczny). Można nimi pokrywać powierzchnie pionowe i poziome - zaoblenia i fantazyjne formy już nie stanowią problemu.

Kolekcja dekorów, rozwiązań dostępna jest w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Drew-Trans I.


 

Pełną ekspozycję produktów, doradztwo i informacje znajdą Państwo w:

CENTRUM ZAOPATRZENIA MEBLARSTWA I BUDOWNICTWA DREW-TRANS II

Chojnice / ul. Składowa 12 (za Urzędem Pracy, obok Karczmy Og-Rol) / Tel.: 52 397 62 95

www.drewtrans.pl

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl