Strona główna

Leśnik kandydatem PiS do rady miasta

Leśnik kandydatem PiS do rady miasta

2017-06-28 18:48:41  |  Agata Wiśniewska

 

- Jeśli się dostanę, jeśli społeczeństwo mi zaufa, połowę swojej diety oddam na potrzeby osiedla nr 3 - deklaruje Patryk Tobolski. 26-letni leśnik zaliczył dzisiaj swój medialny debiut. Kandydata do Rady Miejskiej Chojnic w wyborach uzupełniających przedstawił poseł Aleksander Mrówczyński.


Jest szczęśliwym małżonkiem i posiadaczem beagla. Psy to zresztą jego pasja, tak jak i przyroda. Miłość do natury wpoili mu rodzice, którzy zajmują się ogrodnictwem. Pracuje w Leśnictwie Lutom. - Od urodzenia chojniczanin. Choć miałem epizod, że nie mieszkałem w Chojnicach, a w większych miastach i część tych doświadczeń będę chciał przenieść na teren Chojnic. Studiowałem leśnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz w międzyczasie administrację w Bydgoszczy ze specjalizacją bezpieczeństwo publiczne - mówi Patryk Tobolski. Swoją pracę w radzie widzi przede wszystkim w kontekście osiedla nr 3, które będzie wybierać swojego przedstawiciela w miejsce długoletniego przewodniczącego RM Mirosława Janowskiego. Tobolski chce zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców w trakcie budowy obwodnicy, poprawić stan gruntowej drogi pomiędzy szpitalem a ul. Morozowa, czy zapewnić dzieciom większą liczbę placów zabaw.

 

Link do Mp3 (glos-042-audio-cutter.com.mp3)

 

Jeśli uda mu się dostać do rady, obiecuje dzielić się swoją dietą z "trójką". - Wspólnie podejmiemy decyzję np. w głosowaniu na Fb na co te pieniędze przeznaczymy. Leśnik zapytany o wycinkę w Puszczy Białowieskiej przyznaje, że na taki widok boli go serce, ale: - Musimy zaufać ekspertom, jest bardzo dużo osób, które się tym zajmują. Zaufajmy leśnikom przez tyle lat tworzyli m.in. tę puszczę dbali o nią, wiec teraz dalej zaufajmy im. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Jeśli nie wywieziemy tych drzew będzie jeszcze gorzej, a o tym nikt nie mówi.

- Pozwólmy młodemu człowiekowi zdobyć mandat. Wszak też chodzi o to, żeby spojrzenie młodych ludzi było - zachęca do oddawania głosów na kandydata PiS poseł Aleksander Mrówczyński. Leśnik w partii jest od października ubiegłego roku. - Wcześniej był naszym sympatykiem - zapewnia parlamentarzysta.

 

Link do Mp3 (Przedstawiamy młodego kandydata. Stąd wierzę, że do rady miejskiej się dostaniesz)

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl