Strona główna

'Dusigrosz. Wygraj bilety

'Dusigrosz. Wygraj bilety

2017-06-23 10:42:15  |  ChCK, oprac. mz

W najbliższy poniedziałek (26.06) Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na najpiękniejszą opowieść o miłości… do pieniędzy. Będzie to ostatni seans Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Cisza" przed przerwą wakacyjną.

 

"Dusigrosz"

reżyseria: Fred Cavayé
scenariusz: Fred Cavayé, Nicolas Cuche, Laurent Turner
gatunek: komedia
produkcja: Francja
czas trwania: 1 godz. 29 min.

Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów.

Utalentowany skrzypek Francois Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosz­towałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat Francois staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką.

Biedny dusigrosz nagle po­czuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.

Link do YouTube

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film będzie można zobaczyć w poniedziałek 26 czerwca 2017 r. o godz. 17 oraz 19.

Kino KINGSAJZ ul. Gdańska 14

Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans o godz. 17. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Dusigrodz, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dzisiaj do godz 14. Ogłoszenie zwycięzcy tego samego dnia.

Rozw. konkursu. Wygrał Wojciech Czapiewski z Chojnic. Gratulujemy. Bilety od odbioru bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl