Strona główna

Old Fashioned. Wygraj bilety!

Old Fashioned. Wygraj bilety!

2017-06-20 15:42:52  |  oprac. red.

 

Od 22 do 25 czerwca w chojnickim Kingsajzie grana będzie amerykańska komedia romantyczna. Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 3 podwójne wejściówki na czwartkowy seans o godz. 20:30.


Old Fashioned to historia Clay’a Walsha (Rik Swartzwelder), niegdyś idola studenckiej braci, który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami i wyrobić sobie opinię staroświeckiego, przywiązanego do zasad samotnika. Na jego drodze staje Amber Henson (Elizabeth Ann Roberts) – niespokojny duch o buntowniczym nastawieniu do życia i związków. Uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem.
Spotkanie Amber i Clay’a wywraca ich świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują trzymać się od siebie z daleka. Dwie zranione dusze, które mają za sobą pierwsze zakochania i tak zwany okres „burzy i naporu”, starają się zakochać tym razem na zawsze. Czy Clay wyjdzie poza mur zasad, który wokół siebie zbudował, a onaprzezwycięży lęki i rany z przeszłości?

We współczesnym świecie, w którym rządzi kult cielesności, film Old Fashioned na nowo odkrywa romantyczne uniesienia. Pokazuje, że miłość w stylu retro, oparta na„staromodnych” zalotach i zasadach, nie odeszła do lamusa. – „Chcieliśmy stworzyć współczesną historię miłosną, ale o ponadczasowym znaczeniu. Sukces otwarciatej niezależnej produkcji pokazał, że widzowie poszukują i doceniają tego rodzaju opowieści” – powiedział Rik Swartzwelder, autor scenariusza, reżyser, współproducent i odtwórca głównej roli w filmie. Podczas amerykańskiej premiery Old Fashioned pobił rekord w box office jako największy weekend otwarcia wśród filmów opartych na religijności, wchodząc początkowo na mniej niż 300 ekranów kinowych.


Film doczekał się również dwóch książek opartych na jego scenariuszu: Old Fashioned autorstwa Rene Gutteridge oraz The Old Fashioned Way – Reclaiming the Lost Art of Romance, poświęconej miłości, randkom i związkom, autorstwa Ginger Kolbaba.


W filmie wystąpili m.in. Elizabeth Ann Roberts (która przez polskich widzów może być kojarzona z epizodycznych ról w serialach Dr House, Kości, CSI), Rik Swartzwelder, Dorothy Silver (Skazani na Shawshank, Przepowiednia), Tyler Hollinger (Black Dog, Red Dog; Przepraszam, że żyję).

 

Link do YouTube


"Old Fashioned" w kinie Kingsajz:
22.06 (czwartek) godz. 20:30

23.06 (piątek) godz. 18:00

24.06 (sobota) godz. 19:00

25.06 (niedziela) godz. 16:00

UWAGA KONKURS:  Mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki na pierwszy seans "Old Fashioned" w Chojnicach. Rozlosujemy je spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Old Fashioned, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do środy (21.06) do godz. 15.

Rozw. konkursu: Paulina Buława, Agnieszka Kaźmierczak i Danuta Połom, wszystkie to chojniczanki. Gratulujemy.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl