Strona główna

Bacteryazz i Rwa Kulszowa w pubie Wlad. Bilety rozlosowane

Bacteryazz i Rwa Kulszowa w pubie Wlad. Bilety rozlosowane

2017-03-24 20:00:00  |  Krzysztof Różycki

25 marca w pubie Wlad zagra koszalińska grupa Bacteryazz. Wsparcia udzieli im chojnicki zespół Rwa Kulszowa, który już wcześniej grał z koszalińskimi muzykami . Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wejściówki na koncert.

Koszalińska formacja Bacteryazz powstała na początku 2013 roku. Okazją do założenia Bacteryazz był projekt „Koncert w Kratę – Grunge Unplugged Radia Koszalin”, w czasie którego kilkunastu muzyków i wokalistów z regionu koszalińskiego wykonywało utwory takich zespołów jak Nirvana, Alice In Chains, Pearl Jam, Soundgarden. Podczas tego wydarzenia spotkali się przyszli członkowie Bacteryazz, którzy wcześnie udzielali się w innych koszalińskich kapelach takich jak: 4.piętro i Kaboom!

Ich muzyka jest wypadkową upodobań poszczególnych członków zespołu. Można w niej odnaleźć elementy rocka, punka, grunge’u i metalu. Co istotne, wszystkie kompozycje posiadają polskie teksty, które w większości przypadków zawierają spory ładunek emocji. Muzycznie Bacteryazz gwarantuje sporą różnorodność, co podczas koncertów jest najlepszą receptą na dobrą zabawę. Zespół gościł już w Chojnicach w grudniu 2013 roku i październiku 2014. Zespół pojawił się w programie tv MBTM. W sierpniu 2015r. otrzymał Nagrodę Specjalną podczas XIV In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie. W marcu 2016r. Bacteryazz otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Koszalina za działalność w dziedzinie tworzenia, upowszechniania i ochrony kultury. Koncert w Chojnicach jest częścią trasy promującej nową płytę „Nowy stan”.  Dyskografię grupy tworzą:

2013 - EP „Coś o czymś”
2015 - LP „Za drzwiami”
2017 - LP „Nowy stan” (premiera 17.03.2017).

Link do YouTube

Koncert otworzy chojnicka grupa rockowa Rwa Kulszowa, która na scenie pojawia się niezwykle rzadko, można powiedzieć okazjonalnie. Nie zmienia to faktu, że zespół posiada sporą grupę wiernych fanów, którzy licznie uczestniczą w ich koncertach. Debiutowali, na scenie ówczesnego pubu Kornel, w październiku 2014 roku, podobnie otwierając koncert Bacteryazz.

Link do YouTube

Koncert Bacterazz i Rwa Kulszowa - pub Kornel, 25.03 godzina 20.00. Bilety w cenie 10 zł.

 

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert zespołu Bacteryazz. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Bacteryazz, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w piątek (24.03) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu. Bilety wygrali Kinga Lewińska Krzysztof Kiżewski. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl