Strona główna

Tour_bulencje z TEDE

Tour_bulencje z TEDE

2017-02-04 16:41:31  |  Krzysztof Różycki

W piątek (3.02) w klubie Geneza odbył się koncert w ramach trasy TOUR_BULENCJE, promującej najnowszy album Tede „KEPTN”. Płyta pojawiła się na rynku w grudniu ubiegłego roku, a za jej produkcję odpowiada Michał „Sir Michu” Kożuchowski.

Piątkowy koncert w klubie Geneza, mimo że odbył się w lutym, śmiało można uznać za jedno z ważniejszych tegorocznych wydarzeń muzycznych.  Mimo, że warszawski muzyk budzi kontrowersje i jest niejednoznacznie odbierany w świecie rapu i hip- hopu, to organizatorzy koncertu, bez wątpienia mogli liczyć na dobrą frekwencję. Zanim gość z Warszawy objął we władanie chojnicki klub, publiczność rozgrzewali jego młodsi koledzy po fachu.

Na pierwszy ogień poszedł pochodzący z Człuchowa Adin, który m.in. wykonał utwory pochodzące z jego najnowszego projektu „LEPSZ3EP”. Muzyk jest częstym gościem lokalnych imprez hip-hopowych, pojawił się na scenie podczas  Cube Rap Night 3, CZW Street Jam czy CzwRapNight w Człuchowie. Podobnie jak kolejny wykonawca,  dobrze znany chojnickiej publiczności Zaber. Jego kompozycje „Chojnice”, „Polej”, „Pośladki” i wiele innych, zostały odśpiewane przez publiczność rozbujaną dobrze znanymi sobie rytmami. Jako ostatni, w roli rozgrzewacza wystąpił gdański skład Lusia La Famiglia.

Gdy „Kapitan” przejął ster, impreza ruszyła pełną parą. Tede, jak przystało na zawodowca złapał w jednej chwili kontakt z publicznością. Jego wejście na scenę odbyło się w atmosferze wyczekiwania i rozgrzania do czerwoności. Od tej chwili koncert przypominał jazdę rollercoasterem, przy czym amplituda opadająca wypadała jedynie podczas przerw pomiędzy utworami. Koncert warszawskiego muzyka był niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem, nawet dla osób, które na co dzień nie są fanami jego twórczości.

Imprezę prowadzili Dj Te i Mc Brzydki.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl