Strona główna

Już dzisiaj mecz z Wisłą Kraków!

Już dzisiaj mecz z Wisłą Kraków!

2016-09-27 05:57:03  |  MKS Chojniczanka Chojnice

Już dzisiaj (27.09.2016) na stadionie przy ulicy Mickiewicza o godzinie 17:45 drużyna Chojniczanki Chojnice będzie gościć zespół wielokrotnego Mistrza Polski - Wisłę Kraków.

image

W poniedziałek w Centrum Prasowym Chojniczanki odbyła się konferencja prasowa przed meczem 1/8 finału Pucharu Polski, na której gościli trener Maciej Bartoszek i kapitan zespołu Paweł Zawistowski.

Link do YouTube

Zwiększone zainteresowanie kibiców spowodowało nagromadziło wiele zagadnień, które mają na celu zapewnienie jak największego komfortu i bezpieczeństwa.

– Główny parking od strony ulicy Mickiewicza, będzie tego dnia wyłączony. W związku z tym apelujemy do kibiców z Chojnic, by na mecz wybierali się pieszo bądź komunikacją miejską. Pozostałych gości zachęcamy do korzystania z parkingów usytuowanych w bezpośredniej okolicy – np. w Parku 1000-lecia, przy starym Inter Marche (obok Cynamonu), przy hali Centrum Park Chojnice.

– Kibice, którzy wykupili bilety na główną trybunę (sektory A, B, C) wchodzić na obiekt będą tradycyjnie – bramami sąsiadującymi z kasą biletową. Tych z Państwa, którzy posiadają wejściówki na tzw. dostawianą trybunę (sektor E) zapraszamy do wejścia sąsiadującego z murem od strony ulicy Okrężnej (przy głównej bramie wjazdowej na wewnętrzny parking klubu).

– Prosimy o zajmowanie miejsc przypisanych na bilecie. Na stadionie rok temu skrócono płot ogradzający trybunę od boiska, także widoczność jest bardzo dobra nawet z najniższych rzędów.

– Na wszystkich trybunach dostępne będą stoiska cateringowe, jednak bez możliwości zakupu niskoprocentowego piwa (mecz został zakwalifikowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka).

– Bramy zostaną otwarte o godzinie 16:30. Prosimy o wcześniejsze niż zazwyczaj pojawienie się na stadionie, co pozwoli rozładować kolejki.

– Apelujemy o niewnoszenie na obiekt zbędnego bagażu, który musi zostać dokładnie skontrolowany, co wydłuża proces wchodzenia na obiekt.

– Nakrętki z plastikowych butelek  będą odkręcane przy bramie wejściowej.

– Prosimy o zabranie i ubranie się w barwy klubu. W trakcie meczu będzie można kupić okolicznościowe szaliki i proporczyki przygotowane specjalnie na mecz z Wisłą Kraków. Stoisko z gadżetami znajdować się będzie na koronie stadionu przy głównej trybunie.

– Na mecz z Wisłą nie będzie możliwe wejście przez budynek klubowy. Budynek klubu tego dnia dostępny będzie jedynie dla pracowników MKS Chojniczanka.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl