Strona główna

ARiMR w nowej siedzibie

ARiMR w nowej siedzibie

2016-08-03 16:05:19  |  oprac. red., fot. Bartosz Bluma

We wtorek (2.08) w Chojnicach odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Placówka z budynku Gimnazjum nr 1 przeniosła się na ul. Kościerską (parter byłej telekomunikacji).


Nową siedzibę ARiMR otwarto w samo południe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych oraz przedstawiciele instytucji działających na rzecz rolnictwa w powiecie chojnickim. Honorowym uczestnikiem uroczystości był Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Janusz Śniadek.

Zgromadzonych powitał dyrektor oddziału ARiMR Jarosław Wittstock, następnie kilka słów wygłosił poseł Śniadek, który wyraził swoje uznanie dla pracy agencji jako ważnej instytucji dla dużej grupy społeczeństwa jaką są rolnicy. W swoim wystąpieniu zapewnił o pełnym wsparciu i trosce parlamentarzystów o dobro beneficjentów agencji, ale też o to, by jej pracownicy wykonywali swoje obowiązki w godnych warunkach.
- Nowa siedziba biura w Chojnicach w doskonały sposób spełnia te wymagania, zapewniając profesjonalną obsługę rolników i dając pracownikom dobre warunki do wykonywania swoich zadań - zapewnia szef placówki.

Wstęgę uroczyście przecięli kierownik biura Bartosz Bluma oraz ks. Janusz Chyła proboszcz Parafii MBKP w Chojnicach, który także poświęcił biuro. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl