Kadetki z Boxing Team powalczą na mistrzostwach

2016-06-06 14:35:34  |  gruchalateam.pl

W Hali MKS Start Grudziądz zakończył się turniej eliminacyjny do tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetek, na starcie którego stanęło 118 zawodniczek z 55 klubów. Tak duża ilość startujących sprawiła, że w inauguracyjnym dniu eliminacji stoczono aż 38 walk.

Tradycyjnie już z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki Boxing Team Chojnice w wadze 66 kg 1. miejsce wywalczyła Wiktoria Dąbrowska natomiast Roksana Giersz i Patrycja Kotlęga ostatecznie zajęły 3 miejsca.

Do mistrzostw Polski (OOM) kwalifikuje się po 8 najlepszych w każdej kategorii wagowej. Tak więc już na początku lipca do grona zakwalifikowanych wcześniej Kewina Gruchały i Macieja Kotlęgi dołączyła trójka koleżanek klubowych.