Strona główna

'Makbet'. Wygraj bilety

'Makbet'. Wygraj bilety

2016-05-20 07:36:49  |  oprac.mz, DKF

Niezwykle udana ekranizacja jednego z największych dzieł literatury światowej. "Makbet" Justina Kurzela jest oszałamiający wizualnie ze świetnymi kreacjami aktorskimi Michaela Fassbendera i Marion Cotillard. ChCK zaprasza 23 maja na seans Dyskusyjnego Klubu Filmowego, a u nas jak co tydzień do wygrania podwójna wejściówka.

 

"Makbet" (g. 19, bilet 10 zł)

reżyseria: Justin Kurzel
scenariusz: Jacob Koskoff, Todd Louiso, Michael Lesslie
gatunek: Dramat
produkcja: Francja USA Wielka Brytania
czas trwania: 113 min.

Producenci oscarowego "Jak zostać królem" przedstawiają ponadczasową opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie. Krwawa gra o tron w średniowiecznej Szkocji z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych. Wiedźmy przepowiadają, wracającemu z wojennej wyprawy lordowi Makbetowi, świetlaną przyszłość. Budzące się w nim ambicje i żądzę władzy podsyca Lady Makbet. Prorocze słowa czarownic spełnią się, ale jego droga na tron spłynie krwią, a korona na jego skroniach okupiona zostanie szaleństwem.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Makbet, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu. Do kina zapraszamy Krzysztofa Wierzbowskiego z Chojnic. Gratulujemy. Bilety do odbioru bezpośrednio przed poniedziałkowym seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl