Walczyli o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna.

2016-04-25 10:24:52  |  UKS 'Ósemka' THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice

W sobotę (23.04) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Skorzewie odbył się VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna. Zawody rozegrane zostały w kategoriach: Szkoła Podstawowa (chłopcy i dziewczęta), Gimnazjum (chłopcy i dziewczęta), Kobiety 17+, Mężczyźni 17+ (17 osób), Mężczyźni 35+ (18 osób), Kobiety 35+ (8 pań). Uczestnicy grali systemem do dwóch przegranych meczów.

UKS „Ósemkę” THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice reprezentowali: Michał Brieger, Rafał Megger, Sławomi Wilczek, Jakub Mazur i Iwona Gadomska.
Iwona Gadomska po zaciętej walce zdobyła 3. stopień podium wśród Kobiet 35+. Sławomir Wilczek w rywalizacji w kategorii 35+ zajął 4. miejsce. W grupie Mężczyzn 17+ walczyło trzech pozostałych Chojniczan. Jakub Mazur zakończył zmagania w przedziale 7-8. Rafał Megger po niezwykle emocjonujących meczach zajął bardzo dobre 3. miejsce. Na szczycie podium stanął Michał Brieger.
Po zakończeniu turnieju pierwsza trójka w każdej kategorii otrzymała puchary oraz pamiątkowe dyplomy.