Strona główna

Motoserce po raz 7.

Motoserce po raz 7.

2016-04-22 13:50:32  |  Redakcja, fot.Krzysztof Różycki

W tym roku motocykliści zapraszają nas na finał ogólnopolskiej akcji poza Chojnice. Upuścić krew w szczytnym celu, pooglądać motocykle i posłuchać dobrej muzyki będzie można 7 maja (sobota) w galerii w Lipienicach. - Zbiórkę krwi rozpoczynamy o godzinie 9, program artystyczny rusza o 12 - mówi Zbigniew Szyszka z motocyklowego klubu "Aurochs", który niezmiennie organizuje Motoserce w Chojnicach.


- Impreza się rozrosła w bardzo dużym stopniu i zaczyna nam brakować miejsca w centrum miasta, a nie chcielibyśmy przejąć we władanie całości miasta - zmianę lokalizacji tłumaczy  Zbigniew Szyszka. Daje ona też większe możliwości organizatorom, jeśli chodzi o atrakcje. - Będą pokazy driftu motocyklowego i samochodowego, które mogą się bardzo podobać, a nie mogliśmy tego zrobić na starówce z oczywistych względów - dodaje. Nie oznacza to jednak, że za rok impreza nie powróci na chojnicki Stary Rynek. - Nic nie jest przesądzone - zaznacza Szyszka.
Akcja zbierania krwi w Bramie Pomorza rozpocznie się o godz. 9. - Koło 14 krwiobus będzie wracał do Słupska - informują Aurochsi. W chojnickim punkcie krwiodawstwa trwa ona już od 18 kwietnia. Życiodajny płyn z przeznaczeniem na Motoserce można oddać wypełniając wcześniej specjalny kupon. Te później wezmą udział w losowaniu nagród, a do wygrania m.in. pobyt w klinice w Krojantach. - Zależy nam bardzo, żeby rozpropagować akcję, żeby jak najwięcej ludzi zdecydowało się oddać krew - mówi motocyklista.
Głównymi punktami tegorocznego finału będą koncerty Milczenia Owiec i Oberschlesien. W programie Motoserca znalazł się także konkurs na najciekawszy motocykl. Poniżej szczegółowy plan.

Link do Mp3 (Z. Szyszka - Będzie też konkurs na najciekawszy motocykl...)

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl