Strona główna

'Bogowie muszą być szaleni'. Wygraj bilety

'Bogowie muszą być szaleni'. Wygraj bilety

2016-03-29 11:29:14  |  oprac. mz, źródło ChCK

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na dodatkowy seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego! Tym razem nietypowo, bo w czwartek (31.03) komedia "Bogowie muszą być szaleni". Przed filmem prelekcję wygłosi filmoznawca Grzegorz Pieńkowski.

 

"Bogowie muszą być szaleni" (g. 19, bilet 10 zł)

reżyseria: Jamie Uys
scenariusz: Jamie Uys
gatunek: Komedia, Akcja
produkcja: RPA, Botswana

Przezabawna opowieść o zetknięciu tak zwanych ludzi cywilizowanych z tak zwanymi „dzikimi”, w której to nie ci cywilizowani są postaciami pozytywnymi. Na osadę buszmenów z pustyni Kalahari spada wyrzucona z samolotu butelka po Coca-Coli, co staje się początkiem zupełnie zwariowanej komedii. Nasz świat zostaje pokazany oczami kogoś, kto żyje zgodnie z naturą i jej prawami – nie utrudniając sobie życia zaawansowaną techniką. Jedna z najlepszych na świecie komedii lat osiemdziesiątych.

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Bogowie muszą być szaleni, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do północy. Jutro losowanie i ogłoszenie wyników.

Rozw. konkursu. Szczęście w losowaniu miała Janina Binka. Gratulujemy. Podwójna wejściówka do odbioru w kasie ChCK bezpośrednio przed seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl