FUT5AL HEA7EN mistrzem ligi halowej

2016-02-25 09:19:45  |  Krzysztof Syngierski

Do ostatnich sekund dogrywki ważyły się losy mistrzostwa w IV edycji Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Ostatecznie to drużyna FUT5AL HEA7EN okazała się najlepsza, pokonując w finale Agrę Nowe Ostrowite. Jednak gra drużyny FUT5AL HEA7EN w początkowej fazie meczu nie wskazywała na to, by właśnie ten zespół miał w sobotni wieczór sięgnąć po zwycięstwo w lidze.

Jeszcze na 5 minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Agra prowadziła 4:1. Wówczas wydawało się, że przeciwnicy nie są w stanie odrobić strat. Mimo to zawodnicy FUT5AL otrząsnęli się i doprowadzili do remisu. Dogrywka należała już do drużyny FUT5AL HEA7EN, chociaż do końcowego gwizdka sędziego publiczność zgromadzona w charzykowskiej hali nie miała pewności, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Niewątpliwie był to najbardziej emocjonujący finał w historii charzykowskiej ligi. W meczu o 3 miejsce Świat Mai pokonał Agro Ursus 4:3.

Półfinały
Agra Nowe Ostrowite – Świat Mai 4:2 (2:1)

Bramki: M. Kerszk ­2, M. Łangowski, K. Sreberski – W. Sikorski, D. Błaszkowski

Agro Ursus – FUT5AL HEA7EN 1:6 (1:1)

Bramki: D. Karasiński – T. Pestka­2, K. Dobrzański, A. Domachowski, S. Kartuszyński, D. Sądel

Mecz o III miejsce
Świat Mai ­ Agro Ursus 4:3 (1:2)

Bramki: D. Król­2, D. Błaszkowski, A. Szczepański – Ł. Lemańczyk, M. Kuczkowski, J. Skiba

Finał
Agra Nowe Ostrowite ­ FUT5AL HEA7EN 4:4 (2:0) po dogrywce 4:6

Bramki: M. Kerszk, M. Różek, W. Skwierawski, B. Cieśliński – S. Lis ­3, T. Pestka ­2, S.Kartuszyński