Strona główna

Gdzie w sieci szukać najnowszych produkcji filmowych?

Gdzie w sieci szukać najnowszych produkcji filmowych?

2016-01-26 10:15:04  | 

Spragnieni filmowych nowości kinomaniacy na ogół nie mogą sobie pozwolić, by co kilka dni odwiedzać kino, gdyż wiąże się to z dużymi kosztami. Nawet korzystając z licznych promocji i zniżkowych biletów, częste wizyty w kinie mogą zrujnować kieszeń każdego. Między innymi z tego powodu bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się platformy internetowe, które udostępniają filmy bezpłatnie lub w ramach opłat abonamentowych. Jak w sieci można oglądać dobre filmy i nie płacić za to przesadnie dużo?

Darmowe serwisy filmowe

Pierwszym ciekawym rozwiązaniem mogą być serwisy, które legalnie i bezpłatnie udostępniają filmy i seriale. Takich platform jest stosunkowo dużo, jednak korzystanie z nich ma kilka istotnych wad. Brak opłat za oglądanie filmów serwisy takie rekompensują sobie emitowaniem sporej liczby reklam, które co jakiś czas przerywają rozrywkę. Zdarza się, że częstotliwość emitowania reklam jest naprawdę duża, dlatego może być to irytujące. Darmowe serwisy filmowe nie mają również do zaoferowania zbyt wiele nowości. Jeśli zatem nie zależy nam na śledzeniu najnowszych produkcji filmowych, możemy się śmiało na takie rozwiązanie zdecydować.

Odpłatne serwisy filmowe

Alternatywne rozwiązanie stanowią serwisy, które udostępniają swoją filmową bibliotekę za określoną opłatą. Koszty związane z korzystaniem z platformy bywają różne. Istnieją serwisy, które mają naprawdę niewielkie, wręcz symboliczne opłaty, a także duże serwisy, gdzie abonament bywa naprawdę spory. W dużej mierze zależy to od atrakcyjności oferowanego materiału filmowego. Istnieją też strony z filmami, gdzie abonament zastąpiony został jednorazową opłatą za obejrzenie konkretnego filmu. Jeśli oglądamy dużo i często, zdecydowanie bardziej dla nas korzystnym rozwiązaniem będzie stała opłata obanamentowa.

Strony internetowe dla kinomaniaków

Wspomnieć należy również o licznych stronach internetowych, które nie udostępniają filmów bezpośrednio i w żaden sposób na nich nie zarabiają – ani przez publikowanie reklam, ani przez opłatę abonamentową. Serwisy tego typu udostępniają jedynie odnośniki do stron, gdzie konkretne produkcje można bezpłatnie obejrzeć. Jest to ciekawa opcja dla osób, któe nie mają czasu lub odpowiednich umiejetności, by szybko znaleźć swoje ulubione filmy w sieci. (źródło: http://goldvod.tv/)

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl